Hayata zerafet katacak dokunuşlarla dolu.

Genel Özellikler

Projemiz, İstanbul’un en nezih semtlerinden Feneryolunda, Bağdat Caddesine 300mt, Marmaray istasyonuna 850mt, minibüs yoluna 400mt uzaklıktadır.

 1. Akıllı Ev Sistemleri; AUDIO Marka Akıllı ev sistemleri ile evden ayrılırken alarmınızı kurabilir, evin tüm elektriğini tek dokunuşla kesip açık cihazları kapatıp tasarruf sağlayabilir, eve gelen suyu ve doğalgazı kesip su baskını ve yangın riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Farklı senaryolar da tanımlanabilmektedir.
 2. Salon ve Yatak odasında bulunan Arçelik marka, multi daire tipi klimalar ile evinizde, hem ısıtma, hem de soğutma yapılabilmektedir.
 3. DEMİRDÖKÜM marka kombi ısıtma sistemi.
 4. VİTRA marka seramikler,
 5. VALENTİNO marka, özel yapım lake oda kapıları,
 6. VALNTİNO  marka fonksiyonel mutfak, ARÇELİK marka ankastreler(Fırın, bulaşık makinesi,  ocak, davlumbaz)
 7. DENDRO Marka, 1. Sınıf lamine parke,
 8. Alüminyum poliüretan dolgulu 56 lık panjur lamelleri kullanılmıştır. Panjur motorları Fransız SONFY markadır.
 9. Tüm pencereler PİMAPEN Marka, 70lik seri olup, bu serinin camları, Şişecam patentli SİNERJİ ısıcamlardır. Bu sayede ses ve ısı yalıtımları üst düzeydedir.
 10. Dış kapı Özstil marka, alarmla desteklenmiş, gizli sensörlü çelik kapı olup, son derece güveniklidir.
 11. Yangın kapısı Özstil marka alarmla desteklenmiş çelik kapı ile aynı özelliklerdedir.
 1. Binada, tüm binaya enerji sağlayacak kapasitede TEKSAN marka jeneratör kullanılmıştır.
 2. Her daireye  kapalı otopark tahsis edilmiştir.  Her dairenin park yeri yönetim planında belirlenmiştir. Tüm otopark aydınlatmaları özel tasarım led aydınlatmalarla yapılmıştır. 
 3. Bina dış cephesinde, boya ve ısı yalıtım malzemelerinde dünyaca ünlü Alman Sto firmasının ürünleri kullanılmıştır. Dış cephe boyaları için Sto firması tarafından 10 yıl solmazlık garantisi verilmiştir. 
 4. Asansörler, KONİLİFT markadır. Üzerindeki motorlar İtalyan AlbertoSasi marka, 1,6m/sn hızla çalışan, yüksek güvenlikli motorlardır. 
 5. Tüm klima motorları, binanın dış görünüşünü bozmamak için özel alanlara alınmıştır. Bu sebeple klimalar %20 daha verimli çalışmaktadır.
 6. Bina içinde asansör çerçeveleri ve yangın dolapları, özel, doğal ahşap kaplama ile kaplanmış, tasarım çalışması yapılmıştır.
 7. Binanın dış cephe doğramalarında, Pimapen marka kullanılmış, ses ve ısı izolasyonu, 70 lik seri sinerji cam ile maksimuma çıkarılmıştır.
 1. inada STIII tor çelik nervürlü demir kullanılmıştır.
 2. Katlar arası döşemeler 35cm dir. Boşluklarda, ısı ve ses yalıtımının daha iyi olması için strafor asmolen kullanılmıştır.
 3. Binanın tüm betonları C35 brüt beton olarak dökülmüştür. Tüm numuneler, hem tarafımızdan, hem de Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi tarafından kontrol edilmiştir.
 4. Sıvalarda Entegre alçı sıva kullanılmıştır.
 5. Elektrik sistemi buatsız sistem, her prize ayrı linye çekilerek yapılmıştır. Daire içinde panodan da görülebilmektedir. Daire içindeki sigorta kutusu mini bir pano şeklindedir.
 6. Dairede, hem kablolu tv, hem de uydu sistemi mevcuttur. (Türksat, Digitürk, D-smart) Her odada bağımsız olarak izlenebilir.

Tüm imalat işçilikleri 1.sınıf yapılmış olup, kullanılan malzemelerin kalitesini sizlere yansıtmaktadır.

 • 0532 243 25 47
 • info@uzunalvizyon.com.tr
 • Halitağa Cad. Ergener İşhanı No:24/6 Kadıköy/İstanbul

Kurumsal

 • Hakkımızda
 • İletişim

güncel projeler

 • Elit Palas
 • Safir Palas
 • Burak Palas

tamamlanan projeler

 • Çamlık Evleri
 • Kartal
 • Fenerbahçe

Bülten

1
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by