ELİT PALAS

BEKLENTİLERİN ÇOK ÖTESİNDE

Genel Özellikler

UZAKTAN KONTROL

Dünyanın neresinde olursanız olun eviniz bir dokunuşla kontrolünüz altında, bir tık uzağınızda… Akıllı telefonunuz ya da tabletinizden ister evinizde olun ister dünyanın diğer ucunda; evinize hiçbir aidat ücreti ödemeden özgürce bağlanabilirsiniz. Minimal arayüz tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde evdeki bütün bireyler kolaylıkla kullanabilir. Core Akıllı Ev Sisteminde cihazlar dünya standardı Z-Wave Haberleşme Teknolojisi ile iletişim kurar. 

OTOMASYON VE TASARRUF

Uzaktan derecesel kontrol ve zamansal programlama sayesinde ısıtma sisteminizde faturalarınızda %30’a varan tasarruf sağlarsınız. Tüm odalardaki VRV klimaları  ayrı ayrı termostatik ve mevsimsel olarak kontrol edip mevcut sıcaklığı görebilirsiniz, uzaktan kontrol sayesinde sıcak havalarda eve gelmeden evinizi soğutabilir, evden çıkarken açık unuttuğunuz cihazları kapatabilirsiniz. Core Akıllı Ev Sistemi akıllı özellikleri sayesinde de cihazlarınızı sizin müdahaleniz olmadan kendisi yönetir. Gün ışığından maksimum fayda sağlamak amacıyla kışın güneye bakan panjurlarınız gündüz vakti açılıp, yazın kapanabilir. Yağmurlu ve fırtınalı havalarda panjurlarınız otomatik olarak kapanabilir.

GÜVENLİK

Uzun süreli seyahatlerinizde evdeyim simülasyonu ile panjurlarınız değişik zamanlarda açılıp kapanarak evde birileri olduğu izlenimini yaratır. Aynı şekilde evden uzak olduğunuzda evin tüm elektriğini tek dokunuşla kesip açık cihazları kapatıp tasarruf sağlayabilir ya da eve gelen suyu ve doğalgazı kesip su baskını ve yangın riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

DAIKIN VRV IV ince gizli kanallı menfezden üflemeli, merkezi kontrollü klima. Her odanın sıcaklığını istenildiği gibi ayarlayabilme, sessiz çalışma, Japon teknolojisi, uzaktan kumandalı, yaygın servis ağı,

MOBESE marka alarm, yangın kapısı ve ana giriş kapısına manyetik kontaklı kontrol eden ve merkeze bağlı bilgilendirme sistemi,

Dünya markası BOSCH kombili ısıtma sistemi,

 1. ARTELLA marka Flora serisi oda kapıları,
 2. LİNEADECOR  marka fonksiyonel mutfak, SİEMENS marka ankastreler,
 3. Amerikan ceviz lamine parke,
 4. Daireler arası ses izolasyonu için lamine parkeler, yüzer sistem değil, yapıştırma yapılmıştır.
 5. Alüminyum poliüretan dolgulu 56 lık panjur lamelleri kullanılmıştır. Panjur motorları Alman Becker markadır.
 6. Tüm pencerelerdeki sabit kanatlar, temizliğin yapılabilmesi için açılabilir özelliktedir.
 7. Dış kapı Özstil marka, alarmla desteklenmiş, gizli sensörlü çelik kapı olup, son derece güveniklidir.

Yangın kapısı Özstill marka alarmla desteklenmiş çelik kapı ile aynı özelliklerdedir.

 1. Binada, tüm binaya enerji sağlayacak kapasitede TEKSAN marka jeneratör kullanılmıştır.
 2. Her daireye 1 açık,1 kapalı, toplamda 2 adet araç park yeri tahsis edilmiştir. Kapalı garajda, uzun ömürlü epoksi yer kaplaması yapılmıştır. Her dairenin park yeri, hem açık, hem kapalı için yönetim planında belirlenmiştir. Açık garajın üstü izotan marka yalıtım ile kesin ve sorunsuz çözülmüştür. Rutubete karşı 10 yıl garantilidir. Üstü dekoratif taş kaplama ile kaplanmıştır. Tüm otopark aydınlatmaları özel tasarım led aydınlatmalarla yapılmıştır ve Soho firmasının özel tasarım/üretim ürünleridir.
 3. Bina dış cephesinde, boya ve ısı yalıtım malzemelerinde dünyaca ünlü Alman Sto firmasının ürünleri kullanılmıştır. Dış cephe boyaları için Sto firması tarafından 10 yıl solmazlık garantisi verilmiştir. Ayrıca bina dış boyaları kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir.
 4. Asansörler, makine dairesiz, halatlı sistem özelliğine sahiptir. Üzerindeki motorlar İtalyan AlbertoSasi marka, 1,6m/sn hızla çalışan, yüksek güvenlikli motorlardır. Koni Lift firması tarafından imal edilmiştir.
 5. Tüm klima motorları, binanın dış görünüşünü bozmamak için özel alanlara alınmıştır. Bu sebeple klimalar %20 daha verimli çalışmaktadır.
 6. Bina içinde asansör çerçeveleri ve yangın dolapları, özel, doğal ahşap kaplama ile kaplanmış, tasarım çalışması yapılmıştır.
 7. Binanın dış cephe doğramalarında, Alman Rehau marka kullanılmış, ses ve ısı izolasyonu konfor cam ile maksimuma çıkarılmıştır.
 8. Her daireye, 1. Bodrum katta, 3,5 m2 genel amaçlı depo tahsis edilmiştir. Depolar, her dairenin kendi mülkü olup, tapuya işlenmiştir.
 9. Garaj kapıları, Alman Hermann markasıdır

NOT: Dubleks daire kapalıda 4 araç açıkta 2 araç olmak üzere 6 araçlık otoparka sahiptir.

 • 0532 243 25 47
 • info@uzunalvizyon.com.tr
 • Halitağa Cad. Ergener İşhanı No:24/6 Kadıköy/İstanbul

Kurumsal

 • Hakkımızda
 • İletişim

güncel projeler

 • Elit Palas
 • Safir Palas
 • Burak Palas

tamamlanan projeler

 • Çamlık Evleri
 • Kartal
 • Fenerbahçe

Bülten

1
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by